מכירת יאכטות

מפרשיות


Oceanis yacht

Oceanis yacht


סדרה חדשה - החל מעונת 2016 
פותחת דף חדש בתפיסת החלל האור והעיצוב.
הספינה הראשונה בסדרה -  Oceanis Yacht 62 תוצג בתערוכת קאן 6-11 בספטמבר 2016
Naval architect: Berret-Racoupeau Yacht Design ; Design: Andreani Design

לפרטים נוספים »

 

Oceanis

Oceanis


יאכטות אלגנטיות, שמתאימות במיוחד לכל סוגי שייט התענוגות (cruising).
יאכטות המשלבות פינוקים עם ביצועים. סדרת Oceanis מצטיינת בעבודת עץ איכותית, עיצוב פנים מוקפד והתאמה מושלמת בין צורה ותיפקוד. בסדרה מבחר מרשים של דגמים בגדלים החל מ- Oceanis 31  ועד ל- Oceanis 58 היוקרתית.

לפרטים נוספים »

 

Sense

Sense


   קו ייצור חדש מבית BENETEAU. יאכטות מדגם Sense מייצגות קונספט חדש בתפיסת סגנון השייט. הספינות עוצבו תוך "פתיחת" החללים הפנימיים והחיצוניים ויצירת נגישות ישירה אל הים. חללי המגורים משלבים הפרדה אינטימית, תוך שמירה בו בזמן גם על ה"ביחד" של החלל הפרטי עם הציבורי

לפרטים נוספים »

 

First

First


יאכטות תחרותיות שנוצרו עבור זוכי המקום הראשון.
את סדרת דגמי  First  בעלות הקו הספורטיבי, החלו לייצר ב-Beneteau לפני כשלושים שנה, והן עדיין מלאות חיוניות. הספינות מצטיינות ברמת ביצועים גבוהה ובבטיחות מקסימלית. הספינה קלת תנועה ובעלת כושר עמידות, פועל יוצא משימוש בחומרים ובטכנולוגיות חדשניות, והנדסת אנוש קפדנית.  איבזור הספינה ייעודי למקסימום כושר תמרון וביצועים נוחים. בדגמים החדשים, ניתן מענה מושלם באלגנטיות ונוחות, המאפשרים להתייחס אל דגמי  First גם כספינות שייט תענוגות מושלמות.

לפרטים נוספים »

 

One Design

One Design


סדרת One Design מציעה ספינה ייחודית לשייט תחרותי ואידיאלית במיוחד למועדוני שייט ומועדוני חברים.
בבסיס הרעיון של ספינות One Design – יצירת דגם תחרותי אחד, שחוזר על עצמו כולל כל הציוד הנילווה, בכל אחת מן הסירות המיוצרות. התוצאה - יצירת תנאים אופטימלים לתחרות  בין הצוותים.
מספנת Beneteau רואה בבניית ספינות One Design אתגר ועדות למצויינות, וכן הוכחה למקצוענות ולרמת הייצור הקפדני של הספינות התחרותיות, למיומנות ולדיוק בשלבי הייצור.
בסדרה שני דגמים:  Beneteau 25 ודגם  FIGARO BENETEAU II  היוקרתי. 

לפרטים נוספים »